Magyarország

Junior Könyvelő

14 jún. 2019

2 éves, határozott idejű munkaszerződéssel

A munkaidődben elvégzendő feladatok:

  • Havi zárási könyvelési feladatok ellátása
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Kimenő számlák intézése (készítése, módosítása, postázásra előkészítése)
  • A belföldi kimenő számlákhoz tartozó szerződések kezelése: bekérése, beérkezésének figyelése, irattározása
  • Behajtással kapcsolatos feladatok ellátása: fizetési felszólítások készítése, üzletkötőkkel való egyeztetések, vevői visszajelzések nyilvántartása
  • A szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása

Rád van szükségünk, ha

  • Rendelkezel pénzügyi és/vagy számviteli végzettséggel vagy szakképesítéssel
  • Van legalább alapfokú angol nyelvismereted
  • Magabiztos az Excel tudásod
  • Precízen, önállóan végzed a munkád

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Controlling ismeret
  • Scala program ismerete

Miért válassz minket?

  • Frekventált helyen vagyunk, így gyorsan bejutsz az irodába
  • Dunai panorámás irodában dolgozunk
  • Egészség - és környezettudatos munkahely vagyunk
  • Kiváló munkakörülményt biztosítunk
  • Kiemelkedő bérezést és cafeteriát nyújtunk

Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelsz a fentebb leírtaknak, akkor küldd el pályázatodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Csatlakozz Európa vezető cégminősítő és digitális üzleti információszolgáltató vállalatához!

Ismerd meg a Bisnode-ot