Magyarország

Junior Sales Support

07 nov. 2018

Miért minket válassz?

  • Nyugodtan indul a reggel, hiszen szuper helyen vagyunk, így gyorsan bejutsz az irodába
  • Dunai panorámás iroda, amiről lehet naplementés #nofilter-es insta fotókat csinálni
  • Fiatal, jó arcokból álló csapat vár
  • Biztonság és jövőkép, azaz hosszú távon, akár magasabb pozíciókban is számítunk Rád
  • Csütörtökönként gyümölcsnap, mert nekünk fontos az egészség
  • És végül de nem utolsó sorban versenyképes juttatási csomag

Mik lesznek a feladataid?

  • Telefonon vagy social media csatornákon keresztül megkeresed a potenciális kis-, közép- és nagyvállalati ügyfeleket
  • Beszélgetsz velük és felméred, hogy milyen területen vannak megoldandó feladataik
  • Bejövő, telefonon történő érdeklődések előszűrése
  • Időpontot egyeztetsz tárgyalásokra az értékesítő kollégáknak

Mit várunk tőled?

  • Legalább középfokú végzettséget
  • Telefonos munkakörben szerzett munkatapasztalatot
  • Előny jelent, ha beszélsz angolul

Ismerd meg a Bisnode-ot