Magyarország

Marketing Coordinator

14 márc. 2019

Ez vár Rád, ha csatlakozol hozzánk:

  • Nemzetközi együttműködés 18 európai ország piacaival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Csak Tőled és az eredményeidtől függ, hogy rövid-, vagy középtávon milyen karriert futsz be a szervezeten belül – mi minden támogatást megadunk!

A munkaidődben elvégzendő feladatok:

  • B2B marketing tervek, anyagok, akciók, promóciók tervezése, kivitelezése és nyomon követése
  • PR anyagok, bannerek, grafikai elemek tervezésében való részvétel
  • eDM kampányok összeállítása, koordinálása és lekövetése az üzleti célokkal összhangban, célcsoport felállítása
  • digitális hírlevelek elkészítése, kiküldése, címlisták kezelése
  • social media kommunikációs csatornák (Facebook, Linkedin) tartalmi és technikai működtetése, felügyelete, hatékonyság elemzése és növelése
  • együttműködés külső ügynökségekkel
  • marketingtevékenységgel kapcsolatos számlák ellenőrzése és jóváhagyási folyamatának koordinálása
  • a cég weboldalának és intranet oldalának szerkesztése
  • aktív részvétel a külső és belső kommunikációban
  • belső és külső ügyfélrendezvények szervezésének támogatása
  • a cégcsoport külföldi marketing osztályaival való rendszeres kapcsolattartás , valamint nemzetközi projektekben való részvétel

Rád van szükségünk, ha:

  • van legalább 2 éves marketinges tapasztalatod B2B területen
  • nem okoz gondot nemzetközi csapatokkal angolul kommunikálni személyesen és Skype-on
  • kiismered magad és van tapasztalatod tartalom kezelő alkalmazásokkal (pl.: EPI Server)
  • magabiztosan használsz különböző képszerkesztő programokat (Photoshop/InDesign)
  • otthon vagy a web analitikai (Google Analytics, HotJar) és más digitális megoldásokban (Facebook for business, Google Adwords)

Miért minket válassz?

  • Lehetőséged van piacvezető digitális marketing eszközökkel dolgozni
  • Nyugodtan indul a reggel, hiszen könnyen megközelíthető helyen vagyunk, így gyorsan bejutsz a modern, dunai panorámás irodába
  • Biztonság és jövőkép
  • Csütörtökönként gyümölcsnap, mert nekünk fontos az egészség

Ismerd meg a Bisnode-ot