Magyarország

Sales Consultant

05 febr. 2019

Ez vár Rád, ha csatlakozol hozzánk:

  • Versenyképes juttatási csomag: fix alapbér + teljesítményalapú jutalékrendszer + cafeteria
  • Csak Tőled és az eredményeidtől függ, hogy rövid-, vagy középtávon milyen karriert futsz be a szervezeten belül – mi minden támogatást megadunk!

A munkaidődben elvégzendő feladatok:

  • Nemzetközi alapokon nyugvó cégminősítéshez kapcsolódó tanúsítványunk értékesítése vállalkozásoknak (rendelkezésre álló adatbázisból) telefonon keresztül
  • Ajánlatok elkészítése
  • Szerződéskötés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéni éves árbevételi terv teljesítése

Rád van szükségünk, ha:

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel
  • Kommunikációd asszertív, határozott
  • Az ügyfél fejével tudsz gondolkozni
  • Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
  • Elszánt és kitartó vagy
  • Előny jelent, ha beszélsz angolul és/vagy szereztél már munkatapasztalatot telefonos B2B értékesítésben

Miért minket válassz?

  • Nyugodtan indul a reggel, hiszen könnyen megközelíthető helyen vagyunk, így gyorsan bejutsz az irodába
  • Dunai panorámás kilátás
  • Biztonság és jövőkép, tervezhető karrierlehetőség
  • Csütörtökönként gyümölcsnap, mert nekünk fontos az egészség

Ismerd meg a Bisnode-ot